انجمن تخصصی هک و امنیت
Hello Guest Welcome To New2017 Forum
Have Happy Day In The Forum

سلام مهمان عزیز به انجمن جدید نیو۲۰۱۷ خوش آمدى
برای بهتر شدن فضای انجمن و در میان گذاشتن مطالب با دیگر اعضاء و مشاهده لینک های دانلود وتصاویر همين الان ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود.
مدیر کل انجمن نيو ٢٠١٧


نیو2017 اولین و با کیفیت ترین مرکز تخصصی اموزش های رایگان هک و امنیت و اینترنت رایگان اپراتورها و ترفند های به روز سطح اینترنت
 
RegisterHomeLog inعضویت
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Statistics
We have 8796 registered users
The newest registered user is Behroozm

Our users have posted a total of 33190 messages in 4464 subjects
Top posters
Admin (2303)
 
carlito (1241)
 
hafez (825)
 
(RaMIn) (583)
 
shahin1100 (455)
 
ar98 (409)
 
ahmad-619 (338)
 
(shahin) (303)
 
REZA R (286)
 
Alone.25 (263)
 
Latest topics
» کسب درامد خیلی ساده با pc
Thu 13 Sep 2018 - 13:19 by architecthaa

» درخواست فیلم های پولی سایت رویال مایند
Tue 11 Sep 2018 - 11:31 by webatila

» کسب درآمد با بیت کوین%
Mon 10 Sep 2018 - 12:37 by architecthaa

» اموزش درامد اینترنتی روزی 150 دلار
Mon 10 Sep 2018 - 12:13 by architecthaa

» پورت فورواردینگ در اندروید
Thu 6 Sep 2018 - 20:38 by ramin_sdrg

» برنامهای پولی
Fri 31 Aug 2018 - 12:18 by sasanza33

» فری نت جدید ایرانسل 1397
Fri 31 Aug 2018 - 0:27 by omidara

» فرینت ضعیف رایتل
Thu 30 Aug 2018 - 16:56 by میرسعید

» کمک راجب مشگل (رمز گذاری ناموفق)
Thu 30 Aug 2018 - 13:56 by reza_855

» فروش انجمن فرینت نیو2017
Sun 26 Aug 2018 - 1:53 by teemjamal

» شماره مجازی رایگان 2017
Tue 21 Aug 2018 - 18:21 by mehdi3446

» نرم افزار Smartpls 3
Sat 11 Aug 2018 - 15:04 by farhad1389

» اینترنت رایگان ایرانسل
Sun 22 Jul 2018 - 2:13 by Ashkan@@

» دانلود نسخه سالم یوسی بروزر نسخه 9.5 با سرور جدید(جاوا)
Wed 4 Jul 2018 - 10:38 by Soltan494970

» آموزش کرک vps
Tue 26 Jun 2018 - 20:53 by mesi90

» پروکسی ایران
Thu 14 Jun 2018 - 21:00 by dawood1354

» Opera Mini (8) Farsi Download Dar|Java|2017
Sat 9 Jun 2018 - 17:38 by alborz

» فروش اکانت 1 ساله سایت بزرگسال با تخفیف ویژه
Fri 8 Jun 2018 - 0:13 by subeles

» دو گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول ویژه رمضان
Thu 7 Jun 2018 - 17:28 by A.Tiger

» تخفیف ویژه 90% فروش اکانت 1 ساله دراپ باکس
Thu 7 Jun 2018 - 17:23 by A.Tiger

» تلگرام‌ضد فیلتر
Tue 5 Jun 2018 - 12:34 by A.Tiger

» برنامه پولی مداحی و مولودی ذاکران
Mon 28 May 2018 - 21:36 by reza_cr7

» شارژ جدید همراه اول
Tue 22 May 2018 - 21:49 by Sadegh.7

» انجمن نیو وان و انجمن نیو2017
Mon 21 May 2018 - 13:03 by Admin

» !پاسخ به درخواست برنامه های پولی ومود شده
Tue 15 May 2018 - 7:07 by rodi

» Socks-HTTPS پروکسی
Sat 12 May 2018 - 18:42 by freeacounting

» در خواست برنامه جایگزین یور فریدوم
Sat 12 May 2018 - 9:51 by fars

» دانلود رايگان درمان سريع ديابت در كتاب آموزشى + فايل پى دى اف
Sat 12 May 2018 - 1:15 by omidara

» ...روش پیدا کردن آیپی سایت ها برای فرینت و
Wed 9 May 2018 - 6:58 by malekrazban

» اموزش کامل و تصویری گذاشتن پست در انجمن
Mon 7 May 2018 - 18:36 by Fereydon

Social bookmarking
کانال تلگرام انجمن
Top posting users this month
architecthaa
 
reza_855
 
webatila
 
ramin_sdrg
 
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posting users this week

Share | 
 

 ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
avatar


PostSubject: ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++   Mon 4 Jan 2016 - 15:06

ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﻪ ﯼ
ﻣﻬﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﻄﺢ
ﺑﺎﻻ ﻭ ﺷﯽﺀ ﮔﺮﺍ، ﺑﺎ ﺣﻔﻆ ﺧﺼﻮﺻﯿﺎﺕ ﺑﺎﻥ
)ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻗﻮﯼ ﺗﺮﯾﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯾﺴﯽ
ﺳﯿﺴﺘﻢ( ، ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﯼ ﺭﺍ ﺍﯼ
ﻃﺮﺍﺣﯽ ﻭ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺘﯿﺎﺭ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﺪﻫﺪ.
ﻓﺮﻗﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﻗﺼﺪ ﺘﻪ
ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﺪﺍﻡ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯾﺴﯽ
ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺷﻮﯾﺪ. ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ C++ ﺑﻪ ﻤﺎ
ﮐﻤﮏ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﻮﺍﻥ
ﯾﮏ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺲ، ﺍﺷﮑﺎﻻﺕ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺪﻩ
ﺭﺍ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺭﺍﻩ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﯿﺪ
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯾﺴﺎﻥ
ﺧﺒﺮﻩ، ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﻧﯿﺰ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ.
لینک دانلود: http://yon.ir/YBvq
Back to top Go down
rezanew1
كاربر خودمونى
كاربر خودمونى
avatar

Posts : 11
Join date : 2017-08-11
Network : near
Download Speed : 5mg
Work At : any
Age : 20
Mobile Model : هواوی
Tiger

PostSubject: Re: ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++   Sat 10 Mar 2018 - 16:14

سپاس
Back to top Go down
karimian9
كاربر خودمونى
كاربر خودمونى
avatar

Posts : 17
Join date : 2017-12-11

PostSubject: Re: ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++   Fri 13 Apr 2018 - 12:41

Back to top Go down
Sponsored content




PostSubject: Re: ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++   

Back to top Go down
 
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ C++
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن تخصصی هک و امنیت  :: LEARNING FORUM-بخش اموزشها :: Programing Learning - اموزش برنامه نویسی-
Jump to: